vidím smysl

Faithless (10. 4. 2007)

Faithless je skupina, díky jejímuž nezapomenutelnému vystoupení jsem si zamiloval focení koncertů. Je to pro mne skupina, která přesahuje klasické populární klišé se silnou a jasnou „message“ promlouvá ať už ve znění modlitebního rapu, nebo barvitých pěveckých sól. Těžko si dnes vybavím skupinu, která by byla celosvětově známá a populární a zároveň se tolik zabývala tématy lidskosti, utrpení a to od subjektivního minimalismu až po globální problémy společnosti. Vše zcela vážně a přesto s uměleckou grácií a hlavně hudbou, kterou si jde zamilovat.

Členové skupiny:
Aubrey Nunn, Maxi Jazz, Rollo, Jamie Catto, Zoe Johnston, Sister Bliss

Související odkazy:
Faithless – oficiální stánky skupiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Je větší HBO GO, nebo Netflix?

Co myslíte vy? Jelikož se o digitální video zajímám dlouhodobě, přemýšlím občas i nad tržními podíly dvou (snad) největších hráčů na poli video streamingovacích služeb. Byť na veřejnost občas vyplavou nějaká čísla, zastaví se nejdál u našich západních sousedů.

Klamná analogie vědce Trumpa

Můj strýc byl úžasný člověk. Byl na MIT (prestižní americká univerzita). Učil na MIT, myslím, asi rekordní počet let. Byl velký supergénius. Doktor John Trump. Mám tyhle věci rád. Vážně jim rozumím. Lidé jsou překvapení, že tomu rozumím. Každý tady z těch doktorů říká: „Jaktože toho o téhle věci tolik víte?“. Možná mám přirozenou schopnost, možná jsem se měl věnovat tomuhle místo kandidovat na prezidenta.

Donald Trump, 7. 3. 2020