vidím smysl

Faithless (10. 4. 2007)

Faithless je skupina, díky jejímuž nezapomenutelnému vystoupení jsem si zamiloval focení koncertů. Je to pro mne skupina, která přesahuje klasické populární klišé se silnou a jasnou „message“ promlouvá ať už ve znění modlitebního rapu, nebo barvitých pěveckých sól. Těžko si dnes vybavím skupinu, která by byla celosvětově známá a populární a zároveň se tolik zabývala tématy lidskosti, utrpení a to od subjektivního minimalismu až po globální problémy společnosti. Vše zcela vážně a přesto s uměleckou grácií a hlavně hudbou, kterou si jde zamilovat.

Členové skupiny:
Aubrey Nunn, Maxi Jazz, Rollo, Jamie Catto, Zoe Johnston, Sister Bliss

Související odkazy:
Faithless – oficiální stánky skupiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Lekce o positioningu od Toma a Jerryho

Nevím, co se vybaví vám, ale já když si vzpomenu na Toma a Jerryho, mám hned před očima nekonečné bitky šedého kocoura s malou hnědou myškou. A taky vtip a nekonečnou studnici nápadů, jak to jeden druhému pokaždé nandá. Stali se symbolem populárního žánru, na kterém pak stavěli Wile E. Coyote and the Road Runner, honičky králíka Bunnyho, Itchy & Scratchy a mnoho dalších.

Je větší HBO GO, nebo Netflix?

Co myslíte vy? Jelikož se o digitální video zajímám dlouhodobě, přemýšlím občas i nad tržními podíly dvou (snad) největších hráčů na poli video streamingovacích služeb. Byť na veřejnost občas vyplavou nějaká čísla, zastaví se nejdál u našich západních sousedů.