vidím smysl

Faithless (10. 4. 2007)

Faithless je skupina, díky jejímuž nezapomenutelnému vystoupení jsem si zamiloval focení koncertů. Je to pro mne skupina, která přesahuje klasické populární klišé se silnou a jasnou „message“ promlouvá ať už ve znění modlitebního rapu, nebo barvitých pěveckých sól. Těžko si dnes vybavím skupinu, která by byla celosvětově známá a populární a zároveň se tolik zabývala tématy lidskosti, utrpení a to od subjektivního minimalismu až po globální problémy společnosti. Vše zcela vážně a přesto s uměleckou grácií a hlavně hudbou, kterou si jde zamilovat.

Členové skupiny:
Aubrey Nunn, Maxi Jazz, Rollo, Jamie Catto, Zoe Johnston, Sister Bliss

Související odkazy:
Faithless – oficiální stánky skupiny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Thriller už v úvodu

Nikoho snad nepřekvapí, když řeknu, že název produktu má vliv na jeho úspěšnost. Název je ostatně jednou ze součástí elementárních 4P marketingu (price, product, place, promotion). Můžete namítnout, že i tu největší blbost jako je třeb XXXLutz lidem do hlavy namlátíte mediální genocidou, ale zrovna u téhle značky bych chtěl vidět počet mutací vyhledávacího dotazu, který lidé zadávají do vyhledávače, když se snaží najít oficiální stránky. Zkrátka dobrý název vám vše usnadní, dává prostor pro růst a vůbec je to věc, kterou já osobně nikdy nepodceňuji.

YouTube / Google video formats overview

Number of Google video formats on YouTube and content network is growing as much as their technical specifications are evolving. Keeping up-to-date can be a difficult task. Following infographic should help you orientate across the numerous basic atributes of formats publicly available in most countries.