vidím smysl

Fotky z vernisáže výstavy obrazů Petra Pouby „U nás na České Sibiři“

Petr Pouba se dočkal další výstavy, pojmenované „U nás na České Sibiři“ a tentokrát dokonce v mnohem známějším (i když ne nutně kvůli umění) prostoru – pražské kavárně Velryba. Určitě také proto se na vernisáži v úterý 7. dubna sešlo o tolik víc jeho známých i umělecky činných kolegů. Zapomněl jsem, že to v případě Petra vlastně není samozřejmost a proto musím připomenout, že se jednalo o výstavu obrazů. Všechny pro mě byly nové a pravděpodobně řada z nich vznikla v Severáku na Buchovech. Podařilo se mi vyfotit snad každý. Focení osazenstva se poté ujal i Šimon, za což mu patří dík.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Thriller už v úvodu

Nikoho snad nepřekvapí, když řeknu, že název produktu má vliv na jeho úspěšnost. Název je ostatně jednou ze součástí elementárních 4P marketingu (price, product, place, promotion). Můžete namítnout, že i tu největší blbost jako je třeb XXXLutz lidem do hlavy namlátíte mediální genocidou, ale zrovna u téhle značky bych chtěl vidět počet mutací vyhledávacího dotazu, který lidé zadávají do vyhledávače, když se snaží najít oficiální stránky. Zkrátka dobrý název vám vše usnadní, dává prostor pro růst a vůbec je to věc, kterou já osobně nikdy nepodceňuji.

YouTube / Google video formats overview

Number of Google video formats on YouTube and content network is growing as much as their technical specifications are evolving. Keeping up-to-date can be a difficult task. Following infographic should help you orientate across the numerous basic atributes of formats publicly available in most countries.