vidím smysl

Fotky z vernisáže výstavy obrazů Petra Pouby „U nás na České Sibiři“

Petr Pouba se dočkal další výstavy, pojmenované „U nás na České Sibiři“ a tentokrát dokonce v mnohem známějším (i když ne nutně kvůli umění) prostoru – pražské kavárně Velryba. Určitě také proto se na vernisáži v úterý 7. dubna sešlo o tolik víc jeho známých i umělecky činných kolegů. Zapomněl jsem, že to v případě Petra vlastně není samozřejmost a proto musím připomenout, že se jednalo o výstavu obrazů. Všechny pro mě byly nové a pravděpodobně řada z nich vznikla v Severáku na Buchovech. Podařilo se mi vyfotit snad každý. Focení osazenstva se poté ujal i Šimon, za což mu patří dík.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Lekce o positioningu od Toma a Jerryho

Nevím, co se vybaví vám, ale já když si vzpomenu na Toma a Jerryho, mám hned před očima nekonečné bitky šedého kocoura s malou hnědou myškou. A taky vtip a nekonečnou studnici nápadů, jak to jeden druhému pokaždé nandá. Stali se symbolem populárního žánru, na kterém pak stavěli Wile E. Coyote and the Road Runner, honičky králíka Bunnyho, Itchy & Scratchy a mnoho dalších.

Je větší HBO GO, nebo Netflix?

Co myslíte vy? Jelikož se o digitální video zajímám dlouhodobě, přemýšlím občas i nad tržními podíly dvou (snad) největších hráčů na poli video streamingovacích služeb. Byť na veřejnost občas vyplavou nějaká čísla, zastaví se nejdál u našich západních sousedů.