vidím smysl

Fotky z vernisáže výstavy obrazů Petra Pouby „U nás na České Sibiři“

Petr Pouba se dočkal další výstavy, pojmenované „U nás na České Sibiři“ a tentokrát dokonce v mnohem známějším (i když ne nutně kvůli umění) prostoru – pražské kavárně Velryba. Určitě také proto se na vernisáži v úterý 7. dubna sešlo o tolik víc jeho známých i umělecky činných kolegů. Zapomněl jsem, že to v případě Petra vlastně není samozřejmost a proto musím připomenout, že se jednalo o výstavu obrazů. Všechny pro mě byly nové a pravděpodobně řada z nich vznikla v Severáku na Buchovech. Podařilo se mi vyfotit snad každý. Focení osazenstva se poté ujal i Šimon, za což mu patří dík.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Je větší HBO GO, nebo Netflix?

Co myslíte vy? Jelikož se o digitální video zajímám dlouhodobě, přemýšlím občas i nad tržními podíly dvou (snad) největších hráčů na poli video streamingovacích služeb. Byť na veřejnost občas vyplavou nějaká čísla, zastaví se nejdál u našich západních sousedů.

Klamná analogie vědce Trumpa

Můj strýc byl úžasný člověk. Byl na MIT (prestižní americká univerzita). Učil na MIT, myslím, asi rekordní počet let. Byl velký supergénius. Doktor John Trump. Mám tyhle věci rád. Vážně jim rozumím. Lidé jsou překvapení, že tomu rozumím. Každý tady z těch doktorů říká: „Jaktože toho o téhle věci tolik víte?“. Možná mám přirozenou schopnost, možná jsem se měl věnovat tomuhle místo kandidovat na prezidenta.

Donald Trump, 7. 3. 2020