vidím smysl

Joan as Police Woman (2. 8. 2008)

Zpěvačku Joan Wasser jsem poznal na Sázavafestu 2008, kde jsem ji vyfotil jako součást rozhovoru mého kamaráda Kuby Pecha pro časopis Houser. Své jméo (Joan as Police Woman) prý tato Newyorčanka získala pro podobnost s herečkou z jednoho amerického akčního seriálu. V back-stage působila sympatickým, lehce zasněným dojmem a na stage pak vyzařovala emotivní a dedikovanou energií.
Členové skupiny:
Joan Wasser (zpěv, texty, kytara, klavír, housle), Rainy Orteca (basová kytara), Parker Kindred (bicí)Související odkazy:
Joan as Police Woman – oficiální stánky skupiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Lekce o positioningu od Toma a Jerryho

Nevím, co se vybaví vám, ale já když si vzpomenu na Toma a Jerryho, mám hned před očima nekonečné bitky šedého kocoura s malou hnědou myškou. A taky vtip a nekonečnou studnici nápadů, jak to jeden druhému pokaždé nandá. Stali se symbolem populárního žánru, na kterém pak stavěli Wile E. Coyote and the Road Runner, honičky králíka Bunnyho, Itchy & Scratchy a mnoho dalších.

Je větší HBO GO, nebo Netflix?

Co myslíte vy? Jelikož se o digitální video zajímám dlouhodobě, přemýšlím občas i nad tržními podíly dvou (snad) největších hráčů na poli video streamingovacích služeb. Byť na veřejnost občas vyplavou nějaká čísla, zastaví se nejdál u našich západních sousedů.