vidím smysl

Joan as Police Woman (2. 8. 2008)

Zpěvačku Joan Wasser jsem poznal na Sázavafestu 2008, kde jsem ji vyfotil jako součást rozhovoru mého kamaráda Kuby Pecha pro časopis Houser. Své jméo (Joan as Police Woman) prý tato Newyorčanka získala pro podobnost s herečkou z jednoho amerického akčního seriálu. V back-stage působila sympatickým, lehce zasněným dojmem a na stage pak vyzařovala emotivní a dedikovanou energií.
Členové skupiny:
Joan Wasser (zpěv, texty, kytara, klavír, housle), Rainy Orteca (basová kytara), Parker Kindred (bicí)Související odkazy:
Joan as Police Woman – oficiální stánky skupiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Je větší HBO GO, nebo Netflix?

Co myslíte vy? Jelikož se o digitální video zajímám dlouhodobě, přemýšlím občas i nad tržními podíly dvou (snad) největších hráčů na poli video streamingovacích služeb. Byť na veřejnost občas vyplavou nějaká čísla, zastaví se nejdál u našich západních sousedů.

Klamná analogie vědce Trumpa

Můj strýc byl úžasný člověk. Byl na MIT (prestižní americká univerzita). Učil na MIT, myslím, asi rekordní počet let. Byl velký supergénius. Doktor John Trump. Mám tyhle věci rád. Vážně jim rozumím. Lidé jsou překvapení, že tomu rozumím. Každý tady z těch doktorů říká: „Jaktože toho o téhle věci tolik víte?“. Možná mám přirozenou schopnost, možná jsem se měl věnovat tomuhle místo kandidovat na prezidenta.

Donald Trump, 7. 3. 2020