vidím smysl

Ohm Square (7. 11. 2008)

Ohm Square jsou dnes již kultovní hudební formací, kterou málokdy uvidíte jen v základním trojčlenném složení. První nahrávky pochází z roku 1997 (singl Pillow) a od té doby Ohm Square vydali již šest alb (Ohmphonica, Scion, album remixů Remixed, Sole Lane, Love Classics a poslední – na Famufestu 2008 křtěné Taking Shape). Přes počet alb a křížků/let na mixáku drží Ohm Square pořád moderní dance zvuk, experimentují, Charlie úžasný hlas neustále prozkoumává nová zákoutí našich sluchovodů a koncertů neubývá. Jen tak dál.
Ohm Square

 

Členové skupiny Ohm Square:

Charlie One, Jan 2, Jan 5 (…a plno hostů)

Ohm Square – Související odkazy:

Ohm Square – oficiální stánky skupiny
Ohm Square – MySpace oficiální stánky skupiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Je větší HBO GO, nebo Netflix?

Co myslíte vy? Jelikož se o digitální video zajímám dlouhodobě, přemýšlím občas i nad tržními podíly dvou (snad) největších hráčů na poli video streamingovacích služeb. Byť na veřejnost občas vyplavou nějaká čísla, zastaví se nejdál u našich západních sousedů.

Klamná analogie vědce Trumpa

Můj strýc byl úžasný člověk. Byl na MIT (prestižní americká univerzita). Učil na MIT, myslím, asi rekordní počet let. Byl velký supergénius. Doktor John Trump. Mám tyhle věci rád. Vážně jim rozumím. Lidé jsou překvapení, že tomu rozumím. Každý tady z těch doktorů říká: „Jaktože toho o téhle věci tolik víte?“. Možná mám přirozenou schopnost, možná jsem se měl věnovat tomuhle místo kandidovat na prezidenta.

Donald Trump, 7. 3. 2020