vidím smysl

Ohm Square (7. 11. 2008)

Ohm Square jsou dnes již kultovní hudební formací, kterou málokdy uvidíte jen v základním trojčlenném složení. První nahrávky pochází z roku 1997 (singl Pillow) a od té doby Ohm Square vydali již šest alb (Ohmphonica, Scion, album remixů Remixed, Sole Lane, Love Classics a poslední – na Famufestu 2008 křtěné Taking Shape). Přes počet alb a křížků/let na mixáku drží Ohm Square pořád moderní dance zvuk, experimentují, Charlie úžasný hlas neustále prozkoumává nová zákoutí našich sluchovodů a koncertů neubývá. Jen tak dál.
Ohm Square

 

Členové skupiny Ohm Square:

Charlie One, Jan 2, Jan 5 (…a plno hostů)

Ohm Square – Související odkazy:

Ohm Square – oficiální stánky skupiny
Ohm Square – MySpace oficiální stánky skupiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Lekce o positioningu od Toma a Jerryho

Nevím, co se vybaví vám, ale já když si vzpomenu na Toma a Jerryho, mám hned před očima nekonečné bitky šedého kocoura s malou hnědou myškou. A taky vtip a nekonečnou studnici nápadů, jak to jeden druhému pokaždé nandá. Stali se symbolem populárního žánru, na kterém pak stavěli Wile E. Coyote and the Road Runner, honičky králíka Bunnyho, Itchy & Scratchy a mnoho dalších.

Je větší HBO GO, nebo Netflix?

Co myslíte vy? Jelikož se o digitální video zajímám dlouhodobě, přemýšlím občas i nad tržními podíly dvou (snad) největších hráčů na poli video streamingovacích služeb. Byť na veřejnost občas vyplavou nějaká čísla, zastaví se nejdál u našich západních sousedů.