vidím smysl

Ohm Square (7. 11. 2008)

Ohm Square jsou dnes již kultovní hudební formací, kterou málokdy uvidíte jen v základním trojčlenném složení. První nahrávky pochází z roku 1997 (singl Pillow) a od té doby Ohm Square vydali již šest alb (Ohmphonica, Scion, album remixů Remixed, Sole Lane, Love Classics a poslední – na Famufestu 2008 křtěné Taking Shape). Přes počet alb a křížků/let na mixáku drží Ohm Square pořád moderní dance zvuk, experimentují, Charlie úžasný hlas neustále prozkoumává nová zákoutí našich sluchovodů a koncertů neubývá. Jen tak dál.
Ohm Square

 

Členové skupiny Ohm Square:

Charlie One, Jan 2, Jan 5 (…a plno hostů)

Ohm Square – Související odkazy:

Ohm Square – oficiální stánky skupiny
Ohm Square – MySpace oficiální stánky skupiny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Thriller už v úvodu

Nikoho snad nepřekvapí, když řeknu, že název produktu má vliv na jeho úspěšnost. Název je ostatně jednou ze součástí elementárních 4P marketingu (price, product, place, promotion). Můžete namítnout, že i tu největší blbost jako je třeb XXXLutz lidem do hlavy namlátíte mediální genocidou, ale zrovna u téhle značky bych chtěl vidět počet mutací vyhledávacího dotazu, který lidé zadávají do vyhledávače, když se snaží najít oficiální stránky. Zkrátka dobrý název vám vše usnadní, dává prostor pro růst a vůbec je to věc, kterou já osobně nikdy nepodceňuji.

YouTube / Google video formats overview

Number of Google video formats on YouTube and content network is growing as much as their technical specifications are evolving. Keeping up-to-date can be a difficult task. Following infographic should help you orientate across the numerous basic atributes of formats publicly available in most countries.