vidím smysl

Road Side Mary (21. 1. 2008)

Ke kapele Road Side Mary mám osobní vztah, neboť jsem s dvěma jejími členami (Jirkou Zimou a Martinem Ouzkým) sdílel prostor za zdmi Trojského Gymnázia Svatopluka Čecha. S Jirkou jsem pak dokonce měl tu čest hrát v první kapele. To už je ale hodně dávno a Road Side Mary mi připadají koncert od koncertu našlápnutější, víc profi a hlavně, jednoduše řečeno: „šlape jim to“.
Road Side Mary

 

Členové skupiny Road Side Mary:

Kamila Bruderová (zpěv), Martin Ouzký (kytara, zpěv), Jirka Zima (basa), Šimon Hajdovský (bicí)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Je větší HBO GO, nebo Netflix?

Co myslíte vy? Jelikož se o digitální video zajímám dlouhodobě, přemýšlím občas i nad tržními podíly dvou (snad) největších hráčů na poli video streamingovacích služeb. Byť na veřejnost občas vyplavou nějaká čísla, zastaví se nejdál u našich západních sousedů.

Klamná analogie vědce Trumpa

Můj strýc byl úžasný člověk. Byl na MIT (prestižní americká univerzita). Učil na MIT, myslím, asi rekordní počet let. Byl velký supergénius. Doktor John Trump. Mám tyhle věci rád. Vážně jim rozumím. Lidé jsou překvapení, že tomu rozumím. Každý tady z těch doktorů říká: „Jaktože toho o téhle věci tolik víte?“. Možná mám přirozenou schopnost, možná jsem se měl věnovat tomuhle místo kandidovat na prezidenta.

Donald Trump, 7. 3. 2020