vidím smysl

Road Side Mary (21. 1. 2008)

Ke kapele Road Side Mary mám osobní vztah, neboť jsem s dvěma jejími členami (Jirkou Zimou a Martinem Ouzkým) sdílel prostor za zdmi Trojského Gymnázia Svatopluka Čecha. S Jirkou jsem pak dokonce měl tu čest hrát v první kapele. To už je ale hodně dávno a Road Side Mary mi připadají koncert od koncertu našlápnutější, víc profi a hlavně, jednoduše řečeno: „šlape jim to“.
Road Side Mary

 

Členové skupiny Road Side Mary:

Kamila Bruderová (zpěv), Martin Ouzký (kytara, zpěv), Jirka Zima (basa), Šimon Hajdovský (bicí)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Thriller už v úvodu

Nikoho snad nepřekvapí, když řeknu, že název produktu má vliv na jeho úspěšnost. Název je ostatně jednou ze součástí elementárních 4P marketingu (price, product, place, promotion). Můžete namítnout, že i tu největší blbost jako je třeb XXXLutz lidem do hlavy namlátíte mediální genocidou, ale zrovna u téhle značky bych chtěl vidět počet mutací vyhledávacího dotazu, který lidé zadávají do vyhledávače, když se snaží najít oficiální stránky. Zkrátka dobrý název vám vše usnadní, dává prostor pro růst a vůbec je to věc, kterou já osobně nikdy nepodceňuji.

YouTube / Google video formats overview

Number of Google video formats on YouTube and content network is growing as much as their technical specifications are evolving. Keeping up-to-date can be a difficult task. Following infographic should help you orientate across the numerous basic atributes of formats publicly available in most countries.