vidím smysl

Road Side Mary (21. 1. 2008)

Ke kapele Road Side Mary mám osobní vztah, neboť jsem s dvěma jejími členami (Jirkou Zimou a Martinem Ouzkým) sdílel prostor za zdmi Trojského Gymnázia Svatopluka Čecha. S Jirkou jsem pak dokonce měl tu čest hrát v první kapele. To už je ale hodně dávno a Road Side Mary mi připadají koncert od koncertu našlápnutější, víc profi a hlavně, jednoduše řečeno: „šlape jim to“.
Road Side Mary

 

Členové skupiny Road Side Mary:

Kamila Bruderová (zpěv), Martin Ouzký (kytara, zpěv), Jirka Zima (basa), Šimon Hajdovský (bicí)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Lekce o positioningu od Toma a Jerryho

Nevím, co se vybaví vám, ale já když si vzpomenu na Toma a Jerryho, mám hned před očima nekonečné bitky šedého kocoura s malou hnědou myškou. A taky vtip a nekonečnou studnici nápadů, jak to jeden druhému pokaždé nandá. Stali se symbolem populárního žánru, na kterém pak stavěli Wile E. Coyote and the Road Runner, honičky králíka Bunnyho, Itchy & Scratchy a mnoho dalších.

Je větší HBO GO, nebo Netflix?

Co myslíte vy? Jelikož se o digitální video zajímám dlouhodobě, přemýšlím občas i nad tržními podíly dvou (snad) největších hráčů na poli video streamingovacích služeb. Byť na veřejnost občas vyplavou nějaká čísla, zastaví se nejdál u našich západních sousedů.